Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdyby to zrobił za komuny sprawa byłaby jasna przynajmniej dla solidaruchów. Dzisiaj byłby co najmniej błogosławiony. Ale mamy wywalczony słuszny ustrój kapitalistyczny i trzeba będzie jakoś pokombinować bo przecież nie zrobił tego że mu sie źle żyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
Jak PiSuar wygra, to takie rzeczy bedom nie do pomyślenia. Takiego POjeba sie zamknie przymusowo w pierdlu albo zastrzeli żeby nie gorszył Polaków. A w ogóle, to taki nie POmyśli nawet o wygłupianiu sie bo bedzie mu tak dobrze że jepiej już sie nie da - tak bedzie a jak PiS obieca to PiSda. [/quote] [quote name='schaboszczak' timestamp='1362143742' post='740034'] Jak PiSuar wygra, to takie rzeczy bedom nie do pomyślenia. Takiego POjeba sie zamknie przymusowo w pierdlu albo zastrzeli żeby nie gorszył Polaków. A w ogóle, to taki nie POmyśli nawet o wygłupianiu sie bo bedzie mu tak dobrze że jepiej już sie nie da - tak bedzie a jak PiS obieca to PiSda.
JUDE ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać po i pis napisał:
deb***e, w takim artykule się kłócicie, jesteście żałośni, szczególnie pisowskie sku***syny tutaj piszące.
Co ci CYCU te tuskojeby z czerwonej pajęczyny w głowę zrobili ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skutki rządów dyktatora pana T ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale macie przeprane glowy pisuary... tutaj chlopak sie targa na zycie a wy polityke wyborcza uprawiacie... wstydze sie takich ludzi... wyborco pisu opamietaj sie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na stowke wina Tuska... tylko jedno wytlumaczenie w pisowskiej glowie.... zenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile tutaj czerwonej zarazy siedzi o.O ten jak Wy to nazywacie "PISuar" jest jedyną opcją wolnej Polski a Was dalej zapraszam przed TVN i gazetę wyborczą dawać sobie robić z mózgu próżnię i przyklaskiwać Donaldowi albo Ruchowi Paligłupów o.O albo lewackiemu ścierwu brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nima co wyjaśniać,podpalił się w geście zachwytu zydo-bolszewickim pięknem zielonej wyspy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na bank to intryga zydow,Tuska,tvn'u i wyborczej.... widzicie co wy piszecie ???? Leczcie sie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pisuar jedyna opcja wolnej Polski" o ja pie....le juz mam lepszy humor na reszte dnia :-D buahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście nie widziałem by ktoś pisał że to wina TVNu czy Tuska że się podpalił ale cóż próbuj dalej manipulować. A Ty Demon ? pajacu dla takich jak Ty to nawet szkoda słów powinieneś się podpalić razem z tym gościem przynajmniej było by o jedną marionetkę z wyssanym mózgiem mniej czyli automatycznie plus dla rozwoju Kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
demon napisał:
"Pisuar jedyna opcja wolnej Polski" o ja pie....le juz mam lepszy humor na reszte dnia :-D buahahahaha
To jest nie do wiary,aby czerwono-komunistyczna pajęczyna tak POtrafiła ci BUCU ten czerwono-konfidencki łeb zdeformować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety tak właśnie wygląda obraz co niektórych Polaków takich jak "Demon" siądzie taki przed telewizją a potem nasz kraj wygląda tak jak wygląda ehh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strazak sam pajacu przeczytaj wpis Patrioty.....czytasz bez zrozumienia pisuarku....dobranoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz problem nie jestem tak zwanym "PISuarkiem" ale z chęcią rozwalił bym Ci go na łbie w sumie i tak nie masz nic w głowie co by pobudziło do myślenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie niw wytrzymują już psychicznie reżimu Rudego i Komosowieckiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
woźniak... człowieka do psychiatryka muszą dać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trochę POżądzą komucho-konfidenci,a będzie więcej takich desperatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba cb człowieku do psychiatryka trzeba dać ty tu nie masz prawa głosu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis cofnie nas do czasow inkwizycji, kara za in vitro, brak wyboru dla zgwalconych, homofobia, zwiekszenie zadluzenia kraju , to sa fakty!!! Jest zle po oszukalo wyborcow ale nie ma alternatywy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...